Вторник , 12 Ноябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » Агенти впливу Кремля об’єднуються навколо Юлії Тимошенко
Агенти впливу Кремля об’єднуються навколо Юлії Тимошенко

Агенти впливу Кремля об’єднуються навколо Юлії Тимошенко

Як стало відомо, одним із технічних кандидатів претендента на посаду президента України від ВО «Батьківщина» Ю.Тимошенко є колишній заступник начальника управління Департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександр Соловйов, якого українські ЗМІ неодноразово звинувачували у співпраці з російськими спецслужбами та зв’язках з колишнім міністром МВС, часів Януковича, Віталієм Захарченком

За даними Мінюсту, Олександр Соловйов очолює партію «Розумна сила», яку також звинувачують у фінансуванні з боку Кремля та підтримці проросійських сепаратистських режимів самопроголошених «Л/ДНР». Інформація про діяльність Соловйова з’явилась в травні 2018 року, після заяви замовника вбивства журналіста Аркадія Бабченка, підприємця Бориса Германа, про фінансування «Розумної сили» з особистого фонду Володимира Путіна.

Після цього СБУ провело обшуки у функціонерів вказаної політичної сили. У зв’язку із чим, російські куратори призупинили фінансування «Розумної сили» та переключили О.Соловйова на Ю.Тимошенко, яка гарантувала йому фінансування та прохідне місце у депутатському списку ВР України майбутнього скликання за списком ВО «Батьківщина».

Доказом співпраці агентів впливу Кремля, а даний факт вже не викликає сумніву, є виступ довіреної особи кандидата в президенти Ю. Тимошенко на засіданні ОВК № 201 (Чернівецька область) Наталії Коцур під час якого вона оголосила, що всі питання щодо восьми технічних кандидатів необхідно вирішувати через неї.

До списку технічних звичайно ж входить О.Соловйов. Підсумовуючи викладене, я би охарактеризував передвиборчий лозунг Ю. Тимошенко так: «Агенти впливу Кремля – єднаймося».

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*