Суббота , 21 Сентябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » Бурштинові війни: хто підставляє «Правий сектор»
Бурштинові війни: хто підставляє «Правий сектор»

Бурштинові війни: хто підставляє «Правий сектор»

В мережі Інтернет останнім часом з’явилось безліч інформацій і версій стосовно інциденту, що стався 09 вересня між представниками начебто «Правого сектора» та жителями с.Борове Зарічненського району Рівненської області за право видобування бурштину. Сутичка розпочалась звинуваченнями на адресу представників «Правого сектору» у незаконному видобутку бурштину та завершилась застосуванням вогнепальної зброї.

З нарізного мисливського карабіну було поранено місцевого жителя – Калюту К.І., 01.10.1968 р.н., жителя с. Млинок Зарічненського району Рівненської області. Потерпілий отримав поранення нижніх кінцівок, загрози життю немає.

Переважна більшість матеріалів і коментарів зводиться до того, що представники «Правого сектору» займалась незаконним видобутком у складі групи, до якої входило 9 осіб: Айрапетьян Ігор Ігішович, житель м. Обухів Київської області; Казарінов Роман Вікторович, 13.11.1966 р.н., житель с. Веселе Кіровоградської області; Яровенко В’ячеслав Васильович, 13.07.1983 р.н., житель м. Балта Одеської області; Галаган Володимир Дмитрович, 17.04.1970 р.н, житель м. Одеса, вул. Добровольського; Осоченко Михайло Олегович, 21.08.1980 р.н, житель м. Херсона; Кукуряж Михайло Іванович, 23.09.1983 р.н., мешканець с. Борове Зарічненчького району Рівненської області, а також місцеві рівненські «старателі»: Ромашов Олександр Семенович, 24.06.1965 р.н., житель с. Борове; Лебедюк Віталій Олексійович, 07.09.1995 р.н., житель с. Мульчиці; Касянчик Олег Володимирович, 27.12.1991 р.н. житель с. Борове.

Зважаючи на чисельну перевагу місцевого населення вказана група забарикадувалися в «кунзі» вантажного автомобіля і просиділа там аж до прибуття на місце події у вечері того ж дня слідчо-оперативної групи Зарічненського РВ УМВСУ в Рівненській області.

Цікавим є той факт, що установчі дані та причетність до «Правого сектору» членів групи отримані представниками міліції з їхніх усних пояснень, оскільки ніхто із «старателів» не мав при собі жодних документів.

Все це вкладається у сценарій чергового обливання брудом «Правого сектора» і патріотичних сил в цілому, який розігрують певні політики. Ми провели дослідження і встановили, що вказані особи ідентифіковані як довірені особи керівництва МВС України.

Отже «Правий сектор» тут виявляється ні при чому, а є бажання пана Авакова перебрати на себе лаври спасителя України, очорнивши дійсних патріотів скопрометувавши їх у зрізі кришування бізнесу. Звісно, у МВС є власні інтереси у бурштиновому бізнесі, але виконання дешевих сценарних постановок і обливання брудом «Правого сектору» не личить керівництву правоохоронного відомства.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*