Суббота , 19 Октябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » Чергового активіста «РНС» затримано зі зброєю та вибухівкою

Чергового активіста «РНС» затримано зі зброєю та вибухівкою

Сьогодні о 6  ранку співробітниками нацполіції на станції метро «Житомирська» затримано мешканця столиці Т.Гресика. В його рюкзаку було виявлено та вилучено тротилову шашку вагою 100 гр. та близько 100 грамів речовини схожої на пластид, два запали УРЗГМ та два детонатори.

1

 

 

 

 

 

 

 

2

Співробітникам поліції Т.Гресик пояснив, що під час служби в ЗСУ зробив схованку з вибухівкою, яку відкопав та привіз до столиці. Але для чого йому вибухівка відповісти не зміг.

Т.Гресик є членом «Революційних правих сил», приймав активну участь в акціях протесту, організованих «Рухом нових сил М.Саакашвілі» та був одним із мешканців наметового містечка біля Верховної Ради України.

3

 

 

 

 

Цікавим є те, що 14.10.2017 року Службою безпеки України, напередодні анонсованої М.Саакашвілі Всеукраїнської акції протесту 17.10.2017 року при спробі придбати 2 автомати АК-47 та 3 гранатомети було затримано іншого члена «Революційних правих сил».

Для чого йому зброя і вибухівка за підлеглих пояснює лідер «РПС» і по сумісництву палкий прихильник М.Саакашвілі Ю.Заболотний на своїй сторінці в мережі «Фейсбук».

З його посту можемо зробити висновок – якщо лідер організації заявляє про перехід в режим «ІДІЛУ» слід чекати і подальших злочинів, і подальших затримань.

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Куратором» вказаних активістів «РПС» був С.Фесенко (прізвисько «Француз»), який відповідав за охорону лідерів «Руху нових сил М. Саакашвілі» та очолював силовий блок «РНС». 5

 

 

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*