Суббота , 19 Октябрь 2019
В Логах
Домой » Videos » До Дня Захисника України в Академії СБУ відкрили пам’ятник
До Дня Захисника України в Академії СБУ відкрили пам’ятник

До Дня Захисника України в Академії СБУ відкрили пам’ятник

PM444image002

Пам’ятний знак співробітникам спецслужби, які віддали життя уборотьбі за єдність і територіальну цілісність нашої держави, відкрив до Дня захисника України Голова Служби безпеки Василь Грицак у Національній академії СБУ. Про це «Логам» стало відомо із прес-центра Служби безпеки України.

«Тут, в альма-матер багатьох наших офіцерів, ми відкриваємо пам’ятник усім співробітникам Служби безпеки, які загинули, захищаючи українську землю, нашу незалежність і суверенітет. Наймолодшому з них – прапорщику Марку Шпаку, на час загибелі виповнилося 24 роки. Анайстаршому – Олександру Аніщенку, полковнику, Герою України, булолише 45», – зазначив Голова СБУ.

На пам’ятнику викарбувані імена 11 співробітників національної спецслужби, які мужньо протистояли терористичним угрупованням, щобповернути мир і спокій у домівки українців.

«Війна закінчиться тоді, коли ми повернемо Крим, коли миповернемо повністю контроль над Донбасом та закриємо кордони, колиостанній наш побратим повернеться з полону. Ми робитимемо все дляцього. Наше головне завдання – не схибити, не звернути з цього шляху,перемогти у цій страшній війні», – наголосив очільник спецслужби.

З нагоди Дня захисника України Василь Грицак також відкривмеморіальну дошку капітану СБУ Віктору Мандзику, який загинув смертюхоробрих у Волновасі.

PM749image004

PM445image006 (1)

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*