Вторник , 19 Февраль 2019
В Логах
Домой » В Логах » Друг сепаратистів рветься на посаду ректора ЗДІА
Друг сепаратистів рветься на посаду ректора ЗДІА

Друг сепаратистів рветься на посаду ректора ЗДІА

В Запорізькій державній інженерній академії (ЗДІА) на посаду ректора рветься людина, яку підозрюють у зв’язках з проросійськими і сепаратистськими рухами.
Мова про Євгена Швеця, який перебуває на посаді в.о. ректора ЗДІА й намагається за будь-яку ціну перемогти на виборах керівника вишу. І це попри те, що Міністерство освіти і науки України вже скасовувало вибори в ЗДІА через порушення процедури їх підготовки.
Але, як стало відомо ОПАД з власних джерел у Запоріжжі, Швець має чималу підтримку з боку керівника «Опозиційного блоку» в області, гендиректора ВАТ «Запоріжсталь» Р.Шурма, сина відомого діяча часів медведчуківської СДПУ(о) І.Шурми. Директор «Запоріжсталі» в свою чергу входить до групи впливу Рината Ахметова.
Як повідомляє джерело, Швець має тісний контакт з професором Пашковим В.В., одіозним ректором місцевого інституту післядипломної освіти, що викладає і в ЗДІА і якому, до речі, нещодавно продовжили контракт. Цей діяч відомий тим, що є лідером місцевого осередку ВГО «Русское движение Украины» та головою Міжнародної асоціації молодіжних організацій російських співвітчизників. За інформацією джерела, Пашков був неодноразово поміченим на заходах запорізьких сепаратистів.
Окрім зв’язків з антиукраїнськими активістами Швець в негативному світлі проявив себе на посаді як керівник. Адже за часи Швеця викладацький склад було значно скорочено, а виш скотився на останні позиції серед усіх ВНЗ міста.
Але, за свідченням джерела, в.о. ректора це не дуже бентежить, він дуже сподівається на перемогу і навіть робить для цього кроки, які суперечать чинному законодавству. Зокрема, Швець надав конкурсній комісії неправдиві дані щодо свого стану здоров’я – приховав наявність у себе інвалідності 2-ї групи, з якою він не може обіймати посаду керівника вищого навчального закладу.
Друг сепаратистів рветься на посаду ректора ЗДІА
Друг сепаратистів рветься на посаду ректора ЗДІА
Друг сепаратистів рветься на посаду ректора ЗДІА

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*