Вторник , 23 Октябрь 2018
В Логах
Домой » Статьи » Гідний приклад для наслідування
Гідний приклад для наслідування

Гідний приклад для наслідування

Яготин – невеличке місто Київської області, в якому традиційно приділяється велика увага розвитку дитячо-юнацького футболу. Святкового дня 9 травня тут відбувся другий поспіль дитячий турнір пам’яті тренера-викладача Юрія Григоровича Крежевицького, який усе свідоме життя присвятив вихованню не одного покоління футболістів. Наприклад, захисник «Динамо» і національної збірної команди України Микита Бурда завдячує своїй кар’єрі саме місцевому вчителеві.

 

На змагання вийшли шість команд, які представляли Київську, Чернігівську, Черкаську області, а також місто Яготин. Вікова категорія учасників – діти 2003 року народження. Всі вони були розподілені на групи по 3 команди, які грали одна з одною. Потім відбулися матчі за п’яте-шосте, третє-четверте, перше і друге місця.

 

За підсумками турніру переможну трійку очолила команда Яготина. Друге місце посіли гравці столичної ДЮСШ № 21, а третіми стали футболісти команди «Княжа» із села Щасливе, Київської області. Нагороди та цінні подарунки переможці отримали з рук легенд українського футболу Володимира Мунтяна та Владислава Ващука.

 

«Я щиро вдячний Леонідові П’яті за організацію цього чудового турніру на честь пам’яті вчителя його дитинства. Такий вчинок є гідним прикладом для наслідування у кожному найвіддаленішому куточку нашої багатої на футбольні таланти країни. Ми всілякого заохочуватимемо подібні традиції, адже вони не лише сприяють популяризації шкіряного м’яча, але й на практиці залучають підростаюче покоління до здорового способу життя», — так відреагував на проведення яготинського турніру президент ФФУ Андрій Павелко.

 

Користуючись нагодою, очільник національної асоціації нагадав, що незабаром під егідою ФФУ відбудеться традиційний турнір Лобановського. Змагання триватимуть з 1 по 4 червня в Києві (матчі відбудуться 2 і 3 червня на стадіонах НТК ім. Віктора Баннікова і «Динамо» ім. Валерія Лобановського). Учасники – Україна, Молдова, Греція та Словенія. 2 червня Україна грає з Молдовою на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського.

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*