Среда , 21 Август 2019
В Логах
Домой » В Логах » Голова СБ України провів зустріч з Генеральним секретарем ОБСЄ

Голова СБ України провів зустріч з Генеральним секретарем ОБСЄ

Голова Служби безпеки України Василь Грицак провів зустріч з Генеральним секретарем Організації з безпеки та співробітництва в Європі Ламберто Дзанньєром.

У рамках зустрічі сторони обговорили ситуацію на сході України, гуманітарні питання, безпеку функціонування контрольних пунктів в’їзду – виїзду та діяльність Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Сторони зазначили, що міжнародні спостерігачі, які входять до складу Моніторингової місії ОБСЄ, повинні мати повний доступ до всієї території на сході країни, у тому числі й тимчасово непідконтрольної Україною. Також сторони обговорили реалізацію спільних з українською владою проектів у сфері боротьби з корупцією. Окремо співрозмовники зупинилися на питаннях моніторингу порушень режиму припинення вогню та звільнення осіб, що незаконно утримуються на непідконтрольних територіях.

Голова СБ України поінформував представників ОБСЄ про діяльність у складі Служби безпеки України Об’єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих у районі проведення антитерористичної операції. Голова СБУ висловив вдячність ОБСЄ за високий рівень взаємодії та підтримку України в надзвичайно складних умовах протидії нинішнім загрозам зовнішній безпеці.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*