Четверг , 18 Июль 2019
В Логах
Домой » АТО » Голубі «руського міра».Активісти в авангарді російського-регіонального реваншизму
Голубі «руського міра».Активісти в авангарді російського-регіонального реваншизму

Голубі «руського міра».Активісти в авангарді російського-регіонального реваншизму

На тлі мирних ініціатив української сторони все більшого масштабу набувають спроби проросійських сил нав’язати свої умови і бачення припинення конфлікту на Сході України.

Після провалу «донбаського бліцкригу» та введення санкційного пресу країнами ЄС, Росія змінила тактику і вдалася до внутрішнього підриву суспільно-політичної ситуації в Україні, створення та загострення осередків суспільних конфліктів та протистоянь. Активно у цій боротьбі Москва використовує т.зв. «активістів». Ми спробували розібратися, хто є насправді ці «публічні діячі», які, нібито, хочуть принести мир у наше суспільство.

Найодіознішою особою, яка намагається будь-що потрапити на шпальти ЗМІ та об’єктиви телекамер зі своїми «миротворчими» гаслами є Вікторія Шилова, яка очолює громадські рухи із дуже правильним назвами «Антивійна» та «Союз матерів «Захист».

Виявилося, що громадська активістка та політичний діяч Вікторія Шилова має довгу й тернисту біографію, яка вражає своєю послідовністю та відданістю відстоюваним ідеям.

У 2004 році В.Шилова брала участь у акціях протесту проти результатів другого туру президентських виборів, підтримуючи В.Ющенка. Однак, після перемоги останнього на виборах, залишившись невдоволеною результатами першого року правління В.Ющенка, приєдналася до партії «Громада» П.Лазаренка. У блоці останнього стала кандидатом в народні депутати України (була 5-м номером у списку). Вказана партія за результатами голосування не змогла увійти до ВР України, але В.Шилова стала депутатом Дніпропетровської обласної ради. За час своєї кар’єри вона то зближувалась, то віддалялась від представників партії П.Лазаренка, підтримувала Ю.Тимошенко і навіть намагалася увійти до передвиборчого списку політичної партії «БЮТ» на виборах 2007 року. У 2010 році В.Шилова взяла участь у виборах міського голови м.Дніпропетровська, однак успіху не досягла. В результаті, вона «увійшла» до обласної ради від м.Новомосковська, але відразу ж після цього вирішила спрямувати зусилля для отримання мандату народного депутата України, вступивши до «Партії регіонів».

У 2012 році була виключена з лав «ПР» після декількох скандалів через публічні націоналістичні промови. У грудні 2012 року вступила до складу «Соціалістичної партії України», вийшовши з числа членів у лютому 2013 року. Того ж року набула членства «Радикальної партії Ляшка», звідки була виключена після того, як не підкорилася наказу О.Ляшка зняти свою кандидатуру на виборах на користь однопартійця.

У часи Революції гідності, Вікторія Шилова стояла поруч із сумнівно відомим Олегом Царьовим – майбутнім лідером терористичної «Новоросії». Сама Шилова неодноразово проводила акції у підтримку прибирання Майдану та виступала за припинення протестів проти Януковича та його поплічників.

Наразі В.Шилова є керівником проросійського Громадського руху «Антивійна». Проросійського тому, що замість «припинення військових дій та повернення в Україну миру», представники об’єднання займаються поширенням серед населення України закликів щодо ухилення від мобілізації, виготовленням та розповсюдженням агітаційної продукції «Стоп мобілізація», проведенням різноманітних акцій, спрямованих на залякування майбутніх призовників.

 В доповнення «патріотичного» портрету активістки, слід зазначити й те, що Вікторія Шилова підтримує тісні зв’язки з функціонером харківського «Антимайдану» Екоз’янцем П.В., який на даний час переховується в Росії і надає фінансування для зйомки відеосюжетів про незадовільну громадсько-політичну ситуацію в нашій державі, а також створення вигідних РФ інформаційних приводів із закликами проти проведення АТО та мобілізації в Україні.

18 грудня 2015 року В.Шиловою проведено зустріч в м. Харкові «Амністія — Харків» з представникам місцевої громадськості, правозахисниками та журналістами.

Лейтмотивом заходу було доведення тез про необхідність підготовки до кінця грудня 2015 року списків т.зв. «політв’язнів» України, які затримані органами СБ України за підозрою в причетності до сепаратистської й терористичної діяльності, з метою їх подальшої передачі лідеру Всеукраїнського громадського руху «Український вибір» В.Медведчуку, який використовуватиме їх для забезпечення амністії або обміну вищенаведених осіб на військовослужбовців ЗС України, які перебувають в полоні бойовиків т.зв. «ЛНР/ДНР».

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*