Понедельник , 24 Июнь 2019
В Логах
Домой » Статьи » Ініціатором народного трибуналу є ФСБ-шний троль…

Ініціатором народного трибуналу є ФСБ-шний троль…

Все більшої актуальності набуває тема народного «Дня гніву» та адепта «русcкого мира» в Україні Степана Мазури (https://vk.com/stepan_mazura).

Ознайомитись із матеріалом можна тут http://gazeta.ua/ru/articles/politics/_den-gnivu-narodnyj-protest-ili-ocherednaya-provokaciya-kremlya/643993 та http://stepan-mazura.livejournal.com/10157.html.

Хто це? Звідки він? Як здобув таку полярність в «ЖЖ»? Задумайтесь чи не ФСБ допомогло провернути на перший погляд непогану інформаційну кампанію, яку на жаль, невдалося довести до кінця… Тепер ми бачимо тільки «відмазки» окультного народного героя, який нібито, проголосивши себе (Геббельс нервно курит в сторонке попивая колу в своем квартале) голосом протесту Українців! В голові не вкладається…

Боти Кремля, невже ви не розумієте, що Україна та і світ давно переросли Вашу протестну «лапшу» в інформаційній сфері. А історія українського ображеного заробітчанина на фоні сучасної суспільно-політичної ситуації в державі та повної відсутності конфронтації України та РФ вмерла ще пів року тому. Трохи запізнились… Слід добавити те, що на проведення такого роду акцій потрібна чимала сума коштів, розумієте абсурд?

clip_image002

Я не буду по пунктах «розбирати» відповідь Мазури на статтю, однак хочу сказати, що мало обгрунтованої мотивації його не приїзду 29-го числа в Україну… Ви бачили цього чоловіка на власні очі? Був ніким і став «героєм», але тільки клавіатурним (фейкових профілей користувачів в соц.мережах можна створити скільки завгодно та підготувати каркас для подальшого інформаційного «вброса» з метою дискредитації, тонкий штрих роботи ФСБ-шників).

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*