Суббота , 19 Октябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » На Черкащині закрили конвертцентр з щомісячним обігом у 30 мільйонів гривень
На Черкащині закрили конвертцентр з щомісячним обігом у 30 мільйонів гривень

На Черкащині закрили конвертцентр з щомісячним обігом у 30 мільйонів гривень

У Черкаській області правоохоронці припинили діяльність потужного конвертаційного центру, через який щомісячно виводилось у “тінь” майже тридцять мільйонів гривень.

Управлінням СБУ в Черкаській області встановилено, що організатори «конверта» зареєстрували понад сімдесят фіктивних фірм. Через безтоварні операції вони забезпечували майже двомстам комерційним структурам з Київщини та Черкащини переведення грошей у готівку та ухилення від сплати податків. Деяким з бізнесменів вони «допомагали» виводити кошти в офшори. Перевіряється інформація про наявність серед клієнтів конвертцентру кількох державних сільськогосподарських підприємств.

Під час обшуків у київських, черкаських, уманських офісах «конверта» та автомобілях зловмисників співробітники спецслужби спільно з прокуратурою виявили печатки фіктивних підприємств, фінансово-господарську документацію, яка доводить проведення нелегальних оборудок. Правоохоронці також вилучили банківські картки, майже мільйон гривень, двадцять тисяч доларів США та одну тисячу євро.

На рахунки фірм, задіяних у діяльності конвертаційного центру, накладено арешт.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

 

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*