Воскресенье , 17 Ноябрь 2019
В Логах
Домой » Статьи » На чужому горбу в рай

На чужому горбу в рай

Сьогодні існує реальна небезпека, що в умовах трансформації влади до неї можуть повернутися колишні чиновники з темним минулим. Вони спробують скористатися «кадровим голодом» молодої президентської команди, а також недосвідченістю окремих її представників, видаючи себе за «жертв попереднього режиму».

Досить показова у цьому плані ситуація, що склалася в м. Рубіжне Луганської області, де відправлений у відставку більшістю депутатів мер Сергій Хортів намагається відновитися на посаді. Він не хоче чекати задоволення свого позову в суді, щоб знову очолити місто, оскільки процес може затягнутися, а бюджетні кошти треба «освоювати» вже зараз. Саме тому наш «герой» почав налагоджувати контакти з молодим, перспективним політиком від «Слуги народу», народним депутатом Максимом Ткаченком, через якого хоче організувати дострокові вибори до Рубіжанської міськради. І це на фоні проблем, які Хортів та його найближче оточення залишили у спадок. Найгостріші з них – відсутність індивідуального опалення у понад 3 тисяч абонентів напередодні зими (централізоване надання послуг було припинене ще у 2018 році внаслідок ініційованої Хортівим «реформи»), а також значна заборгованість житлово-комунальних підприємств за спожиті енергоносії, що ставить під загрозу їх безперебійне функціонування.

Отже, у черговий раз Хортів намагається забезпечити свої особисті інтереси за рахунок рейтингової політичної сили. Свого часу він був «щирим» адептом Партії регіонів і навіть активним учасником «русской весны». Кожен у Рубіжному знає, як у 2014 році Хортів допомагав сепаратистам встановлювати владу в місті, а його син подався до бойовиків (подейкують, що зараз переховується від правосуддя в РФ). За таких обставин, а також з урахуванням наближення чергових виборів до місцевих органів самоврядування, організовувати дострокові перегони в Рубіжному лише тому, що це вигідно Хортіву, виглядає нелогічним і нерозумним. Місцева громада від цього точно нічого не виграє.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*