Понедельник , 23 Сентябрь 2019
В Логах
Домой » Статьи » «Нам своє робити – красти і дурити»!

«Нам своє робити – красти і дурити»!

Інформаційні портали сьогодні кишать інформацією щодо горезвісного міністра оборони часів Ющенка Анатолія Гриценка та його корупційних схем відчуження військової земельки не тільки в Києві, але й по всій Україні.

І здавалося б, це було давно і, як то кажуть, «неправда». А тепер він перший «прохідний», майже лідер усіх соціологічних опитувань, чесна та багатообіцяюча людина. Та чи насправді все так прозоро і відверто, як позиціонує себе Гриценко для ЗМІ.

Лідер «Громадянської позиції» вже вкотре відвідує регіони для роботи з місцевими жителями і залучення їх у якості потужного майбутнього електорату на час президентських виборів.

Та ось Черкаські відвідини поставили під сумнів його популярність.

Почати з того, що на зібрання до Анатолія Гриценка прийшло від сили 20 людей, половина з яких місцеві журналісти, а як пишно це було описано на його сторінках у соцмережі Facebook.

Ну а закінчити тим, що Гриценка по місту возила автівка, на перший погляд непримітна, марки Volkswagen Passat. Як стверджують в оточенні А. Гриценка, власником зазначеного транспорту є Лещенко Сергій Валерійович, який у кримінальних колах та серед «тітушок» столиці широко відомий під прізвиськом «Лєший».

 

 

Сергій Лещенко є засновником охоронної фірми «Варта-1», яка тісно співпрацює ще з однією охоронною компанією під назвою «Лівий берег Київ БТО-охорона». За окрему немаленьку платню функціонери фірм залюбки здійснюють рекет, рейдерство, незаконно використовують зброю, завдають матеріальних збитків та займаються торгівлею наркотичними речовинами, у чому неодноразово були звинувачені правоохоронними органами.

За «Лєшим» числяться й непрості сімейні зв’язки. Він є племінником колишнього очільника Київської поліції Олександра Терещука, який свого часу вийшов сухим з води у справі незаконного продажу наркотичних речовин та викраденні й трудовій експлуатації випадкових заробітчан у мережі столичних аптек.

То чого нам очікувати від Гриценка? Попри залучення до своєї команди колишніх військових, бійців АТО, які мають безперешкодний доступ до зброї, «Перший прохідний» вирішив на всяк випадок сформувати загін «тітушок»для розборок з опонентами?

Напевно, підбором найкращих займається один із співзасновників «Громадянської позиції» Денис Бугай.

Денис Бугай у 2012 році був призначений тодішнім президентом В. Януковичем на посаду голови Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства, після чого у 2013 році розпочав працювати на компанію «СЄПЕК», яка належить С. Курченку («гаманець» В. Януковича). Бугая залучили до виведення близько 2,7 млрд. грн. бюджетних коштів, наданих Національним банком України акціонерному товариству «Брокбізнесбанк» (С. Курченко у 2013 році викупив понад 80% акцій банку, таким чином підпорядкувавши його собі). За ці кошти, до речі, фінансувалися найманці, які нападали на учасників Революції Гідності. Але й тут сімейні зв’язки врятували від настання відповідальності, адже тестем Бугая є колишній генерал-майор СБУ С. Ганджа .

Анатоліє Степановичу, насправді український народ не готовий до чергового нальоту озвірілих невігласів під керівництвом особи з майже вищою військовою освітою (так, 3-місячні курси при Академії ЗС України).

За намальованими рейтингами правду не сховаєш!

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*