Суббота , 19 Октябрь 2019
В Логах
Домой » Новости » Не піддаватись на провокації

Не піддаватись на провокації

На сьогодні точиться багато розмов та існує багато думок щодо доцільності відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні.

Незважаючи на неоднозначне сприйняття у суспільстві тематики можливого продажу землі в Україні, вказаний крок, на думку фахівців,  призведе до прискорення економічного зростання нашої держави щонайменше на 3% щороку. За розрахунками Світового банку, відсутність ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні гальмує зростання ВВП щонайменше на 1% щороку.

Значна частина фермерів використовує сьогодні землю з метою отримання якнайшвидшого максимального прибутку, засіюючи поля рапсом, соняшником та іншими культурами, що виснажують ґрунт, та не дотримується технологій, що дозволяє земельним ресурсам оновити свої природні властивості. А відбувається це тому, що вони є не власниками цієї землі, а лише орендарями, які виснажили одну ділянки й перейшли на іншу.

На земельній тематиці зараз не спекулює хіба що ледачий. Питання землі намагаються використати у власних інтересах і політизовані радикальні структури націоналістичного толку, таких, як ВО «Свобода», Нацкорпус та інші, яким вкрай необхідно піднімати свій політичний рейтинг напередодні можливого проведення найближчим часом місцевих виборів в Україні. Адже результат останніх президентських та парламентських виборів показав, що в Україні відсутній суспільний запит на радикалів та їх методи, що використовуються ними для дестабілізації суспільства.

Враховуючи велику кількість організацій таокремих громадян, які намагаються використати дану ситуацію навколо продажу землі, часто користуючись при цьому свідомо викривленими фактами, представники радикальних політичних організацій відчувають «конкуренцію» та спробують використати наявний протестнийпотенціал у власних інтересах, вдавшись до провокацій та фізичних сутичок, адже їм потрібно, щоб про них чули, щоб про них говорили ЗМІ.

Це можуть бути й штучно спровоковані фізичні сутички з правоохоронцями, й бійки між учасниками протестних заходів з подальшим переходом у русло масових заворушень. Радикали виграють у любому випадку, аби було якомога більше крові, щоб видовище було яскравіше.

Не слід також відкидати той факт, що російська пропаганда з задоволенням використовує у своїх ЗМІ гарні, на їх думку, «картинки» з України, в яких відбуваються сутички та бійки між нашими громадянами або з правоохоронцями. Не секрет, що російські найманці медіа-сфери часто й самі їх провокують в нашій державі, щоб черговий раз оприлюднити брехливу інформацію про «звірства фашистів в Україні».

Благо, що наша країна залишається демократичною державою, в якій громадянин має право на висловлення своєї думки, у тому числі під час масових зібрань, й держава дослухається до громадянина, проте у кожній діжці меду, як то кажуть, може бути ложка дьогтю, у нашому випадку – купки радикалів, яких цікавить виключно власна популяризація, нехтуючи та шкодячи при цьому стабілізуванню курсу розвитку країни.

2 комментарии

  1. Ринок землі потрібно відкривати. Слід розробити законодавчу базу, аби не було утискування прав власників землі, та не стримувати інвесторів в Україну. Мораторій — це утиск прав власників, які не можуть повноцінно розпоряджатися своєю власністю, але перед відкриттям земельного ринку потрібно ретельно підготувати законодавчу базу. А Свобода проявило своє гниле нутро 31 серпня 2015 року, тому не варто підтримувати провокації цих негідників.

  2. Люди не розуміють, що далі за вивіскою «вільний ринок», тому й бояться його. Наприклад, фермери. Влада не працює з ними, в результаті теж маємо негатив: у фермерів є страхи, пов’язані з відкриттям ринку. Їх три: де взяти гроші, коли буде ринок, чи будуть однаковими для всіх конкурентні умови та як захистити свої права власності, щоб не «рейдернули». Відповіді є, але потрібно їх доносити людям. Так, гроші на кредити можна взяти у ЄБРР, Світового банку під заставу землі. Всі ці організації уже давали згоду на таке іпотечне кредитування. Слід також прийняти закон, який гарантує захист їхніх прав. А щодо статистики, ми всі знаєм: понад мільйон власників землі вже померли. Кожного року вмирає близько 80 тис. людей, власників паїв, які так і не скористалися своїм правом розпоряджатися землею.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*