Суббота , 19 Октябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » Офіцери СБУ отримали державні нагороди з нагоди святкування Дня Захисника України
Офіцери СБУ отримали державні нагороди з нагоди святкування Дня Захисника України

Офіцери СБУ отримали державні нагороди з нагоди святкування Дня Захисника України

До Дня Захисника України у Службі безпеки пройшли урочисті збори.

Голова СБУ Василь Грицак переконаний, що Служба безпеки України загартувалася, захищаючи українську державність та територіальну цілісність, і сьогодні є сильною і професійною , як ніколи до того. Про це «Логам» стало відомо із прес-центра СБУ.

«Події минулого й цього року назавжди змінили країну, змінився й кожен з нас – офіцерів і співробітників Служби. Бо ми пам’ятаємо, що одинадцять з нас віддали життя за Україну. Що кілька сотень наших співробітників робили й продовжують робити можливе й неможливе, щоб не дозволити нечисті втілювати свої плани на нашій, українській землі», — наголосив він, вітаючи особовий склад із святом.

Голова СБУ вручив державні нагороди, відомчі відзнаки й нагородну зброю за мужність та відвагу офіцерам Служби, які наближають мир на Сході і захищають державу як на передовій, так і в умовно «тилових» областях. «Держава високо оцінила заслуги наших співробітників. Державними нагородами відзначено 33 офіцери Служби безпеки України, більшість з них – наша молодь, лейтенанти, капітани, майори.», — підкреслив Василь Грицак.

PM884image001 PM533image002

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*