Среда , 20 Ноябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » Поліція Авакова на службі Тимошенко

Поліція Авакова на службі Тимошенко

Останніми тижнями інформ-простір заполонили повідомлення про тісну співпрацю міністра МВС Авакова з кандидатом на пост Президента – Юлією Тимошенко.
Опонети версії кажуть: «какие ваши доказательства?».
Штош.
На мою пошту прийшов лист, вірніше фото, яке доводить пряму співпрацю Тимошенко та підлеглих Авакова з Березнівського району Рівненської області. І на відміну від Бігуса, я вам його продемонструю.

 

Пояснюю. Це частина організаційної структури агітаторів Березнівського району від партії ВО «Батьківщина» на виборах Президента. Колонки 2,3 – це так зв. «орговики» — керівники груп VIP-агітаторів (4,5 колонки), які в свою чергу відповідальні за роботу конкретних виборчих дільниць (6 колонка).
Фото прямо зі штабу біло-сердешних Березнівського району.
Тепер саме цікаве.
Під позицією 2.6. значиться Кушик Андрій Валерійович – ДІЮЧИЙ (і це елементарно перевірити) начальник відділення поліції Березнівського району в Рівненській області.
Ще раз. Діючий співробітник поліції керівної ланки – одночасно діючий VIP-агітатор виборчого штабу ВО «Батьківщина».
Це не просто підігравання одному з кандидатів, це пряма участь у виборчій кампанії на його боці.
То як там, пане міністре. Ваш союз з Тимошенко – то лише вкид злих «порохоботів», факт існування яких ваша кіберполіція марно намагається довести вже кілька років поспіль?
Для повноти відчуттів, коротко про Андрія Кушика.

Березнівчани не дадуть збрехати – це наскрізь аморальна людина, як казав герой одного фільму «за деньги я могу сделать все».
Основне джерело доходів Кушика – кришування незаконних пилорам і незаконних вирубок лісу. Але не гребує пан Андрій мздою й з інших бізнесменів, наприклад тих, що випалюють деревне вугілля в «бочках» (пам’ятаєте, як літніми спекотними днями по селах стелиться приємний димок свіжеспаленої з хімікатами деревини).
Не обходить увагою Андрій Кушик і своїх підлеглих, а прайси з розцінками для бажаючих поступити на службу в поліцію можна вивішувати на дверях райвідділу. Ні для кого вони не секрет.
Також Андрій Кушик – товариш/кум всіх місцевих жуликів і (це мабуть співпадіння) голови районної «Батьківщини» — Людмили Пилипчук і обласної – Миколи Кучерука.
Злі язики кажуть, що коли грошей на зубожіле життя Андрію Кушику геть не вистачає він здатен стати «романтиком с большой дороги». Але то лише чутки.
Це до слова, які кадри прописались в реформованій та люстрованій поліції Авакова.

Тут не зайвим буде нагадати пост на «Фейсбуці» блогера Богдана Розумовського від 11 лютого 2019 року, де він виклав фото запиту начальника Демидівського відділення поліції майора Лопуги, в якому той просить головного лікаря Демидівської ЦРЛ надати інформацію про медичні заклади району, ФАП-и та кількість медичних працівників з їх приналежністю до політичної партії.

Також, блогер надав інсайдерську інформацію про створення в системі МВС таємного Департаменту з розробки громадсько-політичних та релігійних структур.

Ще нагадаю, як під час візиту Тимошенко в Рівне в листопаді 2018, поліція побила патріотів — учасників АТО, які намагались поспілкуватись з вічно-молодою кандидаткою, продемонструвавши, таким чином, на чиєму боці знаходяться підлеглі Авакова.

 

Отже.

Частина правоохоронних органів, з використанням реальних доказів, звітується реальними кримінальними справами, де розслідується злочинна діяльність депутатів ВО «Батьківщина», які за російські гроші та під керівництвом російських кураторів створили всеукраїнську систему фальсифікації виборів Президента на користь Юлії Тимошенко.

Останні факти, які підтверджують безпосередню участь московітів у виборчій кампанії лідера ВО «Батьківщина» опублікував у «Фейсбуці» Володимир Ар’єв.

Натомість, весь цей час очільник МВС Арсен Аваков намагався створити альтернативну реальність, в якій злочинний характер діяльності Юлії Володимирівни та її оточення всіялко применшувався, натомість демонізується образ діючого Президента, який нібито створив власну «сітку» підкупу виборців. А тепер згадайте сотні тролів, які в соцмережах ширили це лайно з хештегом «#сітка». То чиї там ботоферми, пане Аваков?!

Без тіні сумніву в інтерв’ю виданню іншого кандидата «Дзеркало тижня» Арсенбарісич заявив: «У нас есть несколько дел, которыми мы занимаемся…, они касаются «сеток» Порошенко. Я бы сказал, что эти сетки многослойные». При цьому Аваков безапеляційно заявляє про причетність до «сітки» нардепа від «Солідарності» Сергія Березенка. Правда на доказах міністр поламався. Виявляється, вся справа будується на… заявах Тимошенко, яка «принесла огромную пачку документов».

Бу-га-га.

Всі пам’ятають скандал із затриманням поліцією 21 лютого 2019 року в сумському офісі «Солідарність» нібито скупщиків виборців голосів в інтересах Порошенка. Насправді поліцейські в намаганні створити картинку під «сітку Порошенка», грубо перевищили повноваження і з ганьбою змушені були відпустити затриманих без пред’явлення жодних звинувачень. Репутація Авакова постраждала не так сильно тільки тому, що основним спікером події виступив невгамовний Антон Геращенко. Як по нотах цю ситуацію розписала у «Фейсбуці» Ольга Червакова.

Після цих зашкварів сущою правдою (в «») виглядає заява Ахкаковаміністра «На днях опять появился оплаченный как реклама вброс, что Аваков с Тимошенко заключили политический союз».
Ага, «вброс». Охоче вірю. Як і в невтручання поліції у виборчий процес на боці жодного з кандидатів, про що постійно торочить голова МВС.
Аваков не просто дрейфує в бік Тимошенко, а плотно працює в її команді за заздалегідь розробленим сценарієм. А про сценаристів ми писали вище.

Пазл складається, і стає очевидним чия саме «сітка», і з використанням якого саме силового відомства ретельно сформована під президентські вибори.
Громадяни, будьте пильні! Знаю, що чесних і небайдужих багато. І в штабах Тимошенко і в поліції. Збирайте, поширюйте, передавайте в компетентні органи інформацію або блогерам.
Не дайте, як казав Лесь Подерев’янській, «лисичці з пухнастим хвостом» і її ручному міністру, в угоду агресору, сфальсифікувати ваш вибір і ваше майбутнє.

Все буде Україна!

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*