Понедельник , 23 Сентябрь 2019
В Логах
Домой » Новости » Про Тимошенко та Московську церкву
Про Тимошенко та Московську церкву

Про Тимошенко та Московську церкву

Політолог Олександр Палій на своїй сторінці у Фейсбук заявив, що духовенство УПЦ МП підтримає на президентських виборах Юлію Тимошенко (https://www.facebook.com/oleksandr.palii/posts/1068452526659755).

Що мав на увазі Палій? Отже, «…один верховний ієрарх УПЦ МП, який нещодавно відзначився пропозицією накласти анафему на самого Вселенського патріарха Варфоломія…», — не важко здогадатися, що мова йде про керуючого Ніжинською єпархією УПЦ МП архієпископа Климента (Вечеря). До слова, останній поєднує кафедру з посадою керівника Синодального інформаційного просвітницького відділу УПЦ МП та неодноразово заявляв у своєму колі, що духовенство УПЦ МП на майбутніх президентських виборах підтримає кандидатуру Тимошенко.

Що ж до посланця, то згідно куцого опису Палія «…Тимошенко через свого посланця — одного з своїх депутатів-москвофілів родом із Західної України…» на думку спадає тільки один з команди Тимошенко, який є другом московських священників та перебуває на «короткій нозі» з кліром УПЦ МП, — Валерій Дубіль. До речі, УПЦ ПМ уже давно нагородила нардепа орденом за заслуги перед церквою.

Що ж до посланця, то згідно куцого опису Палія «…Тимошенко через свого посланця — одного з своїх депутатів-москвофілів родом із Західної України…» на думку спадає тільки один з команди Тимошенко, який є другом московських священників та перебуває на «короткій нозі» з кліром УПЦ МП, — Валерій Дубіль. До речі, УПЦ МП уже давно нагородила нардепа орденом за заслуги перед церквою.

2018-11-20_175715

 

Отже, перспектива отримання Україною від Вселенського патріарха Томосу для Єдиної Помісної Української Православної Церкви створює умови для знищення УПЦ МП в Україні й змушує священників загравати з політиками аби зберегти свій вплив в Україні в угоду московському царю.

 

Стратегія Тимошенко проста та зрозуміла чи ви вірите, що вону зупинить Бог на шляху до влади?

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*