Вторник , 25 Июнь 2019
В Логах
Домой » Донбасс » «Республіканська гвардія ДНР» має на зв’язку представника ЗМІ РФ, який зараз перебуває в Донецькій області
«Республіканська гвардія ДНР» має на зв’язку представника ЗМІ РФ, який зараз перебуває в Донецькій області

«Республіканська гвардія ДНР» має на зв’язку представника ЗМІ РФ, який зараз перебуває в Донецькій області

У червні п.р. функціонери ідеологічного підрозділу т.зв. «Республіканської гвардії ДНР» одержали вказівку від російських кураторів щодо підготовки спеціальних матеріалів для дискредитації сил АТО.

Зокрема, з цією метою до Донецької області на територію тимчасово окуповану незаконними воєнізованими формуванням т.зв. «ДНР» прибув журналіст «Комсомольської правди» Роман Побережнюк (громадянин РФ, працює по замовленню державних структур РФ), який, у взаємодії з  т.зв. «Республіканською гвардією ДНР» (керівник Р.Побережнюк) розпочав підготовку матеріалу тенденційного характеру щодо військовослужбовців ЗС України.

Сюжет статті спрямовуватиметься на висвітлення інформації стосовно громадянина США Рассела Мозана (раніше, нібито, служив в американській армії, воював у Іраку), який займав посаду інструктора у складі ЗС України, але не витримав насильницької та антиморальної поведінки українських бійців, коли останні намагались зґвалтувати дівчину. Користуючись власним кодексом честі, Р.Мозан не допустив зґвалтування дівчини та прийняв рішення перейти на бік бойовиків т.зв. «ДНР».

За даними ЗС України американський військовослужбовець Р.Мозан не приймав участі в АТО на боці ЗС України. З другої декади 2015 року воює у складі «Республіканської гвардії ДНР».

 

 

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*