Суббота , 19 Октябрь 2019
В Логах
Домой » Новости » Російські окупанти не припиняють спроб зірвати процес мирного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі
Російські окупанти не припиняють спроб зірвати процес мирного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі

Російські окупанти не припиняють спроб зірвати процес мирного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі

Російські окупанти не припиняють спроб зірвати процес мирного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. За оперативної інформацією Служби безпеки України, з 22 по 28 серпня співробітники ФСБ Росії запланували низку провокацій в зоні проведення АТО. Злочинці мають на меті дискредитувати Збройні сили України в очах мирного населення та світової спільноти.
Зокрема, розвідка зафіксувала факт передачі проросійським бойовикам від кураторів з ФСБ 200 комплектів форми Збройних сил України (з шевронами та знаками розрізнення). Цю форму для збройних провокацій планують використати в районі Горлівки, Ясинуватої та Мар’їнки.
Також стало відомо, що військову форму українського зразка окупанти планують застосовути на території тимчасово окупованого Криму. Таким чином агенти ФСБ планують звинуватити Україну в збройному нападі для можливого виправдання військової агресії на Півдні нашої держави.
Для попередження кривавих провокацій заявляємо, що Україна й надалі продовжує дотримуватися Мінських угод. Військові відкривають вогонь на ураження лише за наявності загрози життю.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*