Среда , 20 Ноябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » Російські провокатори збирають людей на форум української інтелігенції «За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!»

Російські провокатори збирають людей на форум української інтелігенції «За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!»

На форум української інтелігенції «За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!» скликають учасників з російських телефонних номерів та обіцять матеріальну винагороду за участь.

11 червня в приміщенні Великого конфернц-залу НАН України, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 55, планується проведення т.зв. форуму української інтелігенції під назвою: «За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!».
Відповідно до оголошення на сайті cerkva.info, участь у даному заході візьмуть відомі політичні, громадські діячі, науковці, митці, письменники, журналісти і т.д.

Проте ажіотажу серед духовенства колишнього Київського патріархату та інтелігенції це не викликало.

Цікаво, що вже декілька днів поспіль представники Оргкомітету форуму запрошують для участі у в тому числі і священнослужителів ПЦУ, телефонуючи із номерів з російською реєстрацією у Білгородській області.

У приватних розмовах священнослужителям пропонується повне забезпечення участі у форумі (проїзд, харчування, проживання у м. Києві), а також грошова компенсація за участь. Як доказ серйозності, священикам що погоджуються брати участь вже перераховують на банківські рахунки від 10 тисяч гривень.

P.S. У нашої редакції лиш одне питання, відколи це У Росії переживають за світле майбутнє Київського Патріархату?..

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*