Понедельник , 23 Сентябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » РОСІЙСЬКИЙ СЛІД: У ФБР ВИЯВИЛИ ОЗНАКИ ВПЛИВУ РФ В ІНЦИДЕНТІ ІЗ КАТАРОМ — ЗМІ

РОСІЙСЬКИЙ СЛІД: У ФБР ВИЯВИЛИ ОЗНАКИ ВПЛИВУ РФ В ІНЦИДЕНТІ ІЗ КАТАРОМ — ЗМІ

США направили команду слідчих у Доху, щоб допомогти катарському уряду розслідувати ймовірний інцидент хакерсього зламу.

Представники ФБР, які допомагають владі Катару розслідувати інцидент з появою в державному інформагентстві країни фейкового матеріалу, який призвів до

Криза навколо Катару миттю вдарила по економіці та спорожнила супермаркети
дипломатичного конфлікту в регіоні, підозрюють втручання російських хакерів.

Про це інформує CNN із посиланням на джерела в адміністрації.

Саме фальшивий репортаж призвів кризи серед найближчих союзників у Перській затоці. ФБР надіслало команду слідчих у Доху, щоб допомогти катарському уряду розслідувати ймовірний інцидент хакерсього зламу, уточнюється в публікації. Розвіддані, зібрані органами безпеки США, вказують на те, що за вторгненням стоять саме російські хакери, наголосили представники адміністрації США.

У Вашингтоні переконані, що метою Росії є поглиблення розбіжностей між США та їхніми союзниками. Водночас, у ситуації з Катаром не уточнюється, чи йдеться про причетність спецслужб Росії до кібероперації.

ФБР і ЦРУ поки ухиляються від коментарів. Речник посольства Катару в Вашингтоні заявив, що розслідування триває, і його результати будуть оголошені ближчим часом.

У понеділок, 5 червня, спочатку п’ять арабських країн оголосили про припинення дипломатичних відносин із Катаром. Ними стали Саудівська Аравія, ОАЕ, Єгипет, Бахрейн та Лівія. Трохи пізніше цього ж дня

8 країн розірвали дипломатичні відносини з Катаром
до них приєдналися Ємен, Мальдівські острови та острівна держава Маврикій. Причиною розриву відносин країни називали питання безпеки. Так, Катар підтримує терористичні групування, які загрожують іншим країнам і з якими бореться коаліція держав під керівництвом США.

Уряди ОАЕ та Єгипту зазначили, що розрив відносин пов’язаний із «поширенням Катаром ідеології угруповань «Аль-Каїда» і «Ісламська держава», підтримкою терактів на Синаї, втручанням Катару у внутрішні справи Єгипту та країн регіону, що ставить під загрозу національну безпеку арабських країн і сіє розкол в арабському суспільстві».

Своєю чергою, Бахрейн відкликав усіх співробітників свого посольства з Катару, зазначивши, що країна хоче порушити стабільність і безпеку Королівства Бахрейн, а також втручається у внутрішні справи, підбурює ЗМІ, підтримує тероризм і угруповання, пов’язані з Іраном, для поширення хаосу у Бахрейні.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*