Понедельник , 23 Сентябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » Розслідування «Наших грошей»: «Батьківщина» отримувала кошти від фейкових донорів – відео

Розслідування «Наших грошей»: «Батьківщина» отримувала кошти від фейкових донорів – відео

Партія «Батьківщина» протягом другого півріччя 2018 року одержала мільйони гривень від фейковий донорів.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на розслідування програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

За інформацією, мільйони гривень, які протягом другого півріччя 2018 року надходили на рахунки партії в якості внесків, робилися через підставних осіб.

Згідно з українським законодавством, політичні партії, представлені у Верховній раді, отримують державне фінансування. Це зобов’язує їх щоквартально і щорічно заповнювати фінансові звіти, в яких має публікуватися інформація про кошти, котрі надійшли від фізичних та юридичних осіб.

У другому півріччі 2018 року під час активної фази передвиборчої агітації лідера «Батьківщини» і кандидата в президенти України Юлії Тимошенко внески на рахунок її партії різко зросли. У звіті зазначено, що десятки українців із невеликих міст таі селищ жертвували партії Тимошенко по 150 і більше тис. грн.

Журналісти з’ясували, що серед найбільших донорів «Батьківщини» є касирка супермаркету в передмісті Києва, безробітний житель Сум, його землячка, яка працює на автомийці і фіктивне підприємство, записане на методистку з дитячого саду в Умані. При цьому більшість із них вперше чули про свої пожертвування, що вказує на використання партією персональних даних українців із метою легалізації коштів, отриманих невідомим шляхом.

Одна з донорів із Кіровоградської області, яка працює майстром манікюру і нібито внесла на рахунок «Батьківщини» майже 150 тис. грн зізналася, що зробити це її попросила жінка з місцевого відділення партії, яка свого часу допомогла жінці із лікуванням доньки.

Нагадаємо, журналісти «Слова і Діла» також проводили власне розслідування про те, як витрачає держкошти партія «Батьківщина».

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*