Суббота , 25 Май 2019
В Логах
Домой » В Логах » Саакашвілі ніхто не чекає під «Краковцем»: подробиці з місця події

Саакашвілі ніхто не чекає під «Краковцем»: подробиці з місця події

Не дивлячись на публічні анонси та масові народні гуляння напередодні резонансного повернення колишнього одеського губернатора та одіозного політика-реформатора Міхеїла Саакашвілі в Україну через пункт пропуску Краковець, сам, власне, захід опинився на межі зриву.
Виявилося, як тільки зникли телекамери провідних телеканалів, огрядно зібрана «масовка» з «тітушок» спортивної статури та «ветеранів АТО», а також громадських активістів самого різного штибу спішно покинула прикордонний пункт пропуску й сама собою розчинилася у повітрі, залишивши по собі лише купку «фанатиків» з кожного боку, яку й по пальцях перелічити не важко.
Проте, за даними з соціальних мереж, саме дійство з мобілізованими прихильниками Міхеїла Саакашвілі розгорнулося кілька-десят кілометрів у глибину української території, а саме на окружній міста Лева, біля будівельного супермаркету «Епіцентр».
Власне, саме туди, як не дивно, позвозили ту саму «тітушковану» масовку прихильників таланту Саакашвілі, переважно, з інших областей, загальним числом не більше 150 осіб.
Ранковий початок очікування приїзду «грузинського месії реформ» був ознаменований декількома незначними конфліктами, що спровокувало неупорядковане зайняття запрошеною масовкою прихильників автостоянки біля головного, фасадного входу до супермаркету, що створило певні незручності для його відвідувачів.
Інформація про урочистий перетин україно-польського кордону, власне, самим паном Міхо та його групою підтримки очікується з хвилини на хвилину.
Разом із тим, за даними активістів, що опубліковані у соціальних мережах (група «Вільна Україна» у «Фейсбук»), представники добровольчого батальйону «Донбас», які наразі перебувають поблизу прикордонного пункту пропуску Краковець, розпочали підготовку до силового захоплення будівлі.
Назвавши це «передовою на західному кордоні з Польщею», активісти висловили припущення, що народний депутат Семен Семенченко, як один із організаторів та координаторів цього дійства «взагалі втратив глузд».
Наші коресподенти слідкуватимуть за подальшим розвитком подій на Прикарпатті, яке зустрічає позбавленого українського громадянства колишнього одеського губернатора Міхеїла Саакашвілі.

«Виборча Україна«

Один комментарий

 1. Автотехцентр RMS имеется намного более двадцать полет. Колоссальный эксперимент в соответствии с наладке автомобилей других типов. Мы с вами рождаем улучшение различный препятствия в области терпимым расценкам.
  Мы вам пособляем хлопнуть все вопросы , скованные вместе с промышленным использованием корпоративного парка автомобилей. Производим слесарный, кузовной починка, техобслуживание, проверку автомашин наших фирменных заказчиков.
  Автотехцентр RMS это
  1) Профессия и конечно быстроходное сервис — эксклюзивные специалисты выполнят тщательный проверку тс, выдадут совета, подожнут первейший назначенный срок продажи или себестоимость запасных частей. Подберут среднее время суток к завершения ремонта, с тем чтобы максимально прибавить век присутствия вашего автомобиля в данном сревисе.
  два) Залог проведения ремонтных работ в назначенный сроки.
  3) Какое-либо ремонт квартиры машины — важный починку, реставрация авто, гладилка, нанесения редкого оконные стекла, возобновление бамперов, сварочные активности в соответствии с металл так же алюминию, тех сервис, уход рулевой реек, протачивание тормозных дисков, возобновление геометрии автоэмали, восстановление коробка автомат и поэтому многое прочее. Уточняйте номенклатура так же значимость у наших с вами спецов. Наш атвосервис предлагает ряд услуг,
  Замена масла АКПП

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*