Суббота , 19 Октябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » СБУ припинила діяльність міжрегіонального конвертцентру з обігом у сотні мільйонів гривень

СБУ припинила діяльність міжрегіонального конвертцентру з обігом у сотні мільйонів гривень

Співробітники СБ України припинили діяльність потужного міжрегіонального конвертаційного центру із загальним обігом у сотні мільйонів гривень.
Оперативники спецслужби встановили, що організатори угруповання з Києва та Полтави організували механізм із виведення у «тінь» коштів низки суб’єктів підприємницької діяльності. Зловмисники «надавали послуги» комерсантам із мінімізації податкового навантаження. Механізм розкрадання бюджетних коштів був організований через використання підконтрольних фірм реального сектору економіки та підприємств з ознаками фіктивності.
Під час санкціонованих слідчих дій у офісних приміщеннях «конверту», за місцями проживання та в автомобілях фігурантів справи, правоохоронці виявили печатки низки фіктивних підприємств, засоби зв’язку, ноутбуки, а також податкову звітність та документацію, яка доводить проведення фінансових оборудок та готівку на суму понад 2,6 млн. грн.
За висновками експертів , за час своє протиправної діяльності конвертцентр встиг «вивести в тінь» приблизно триста мільйонів гривень.
Наразі на рахунки понад сорока п’яти юридичних осіб, а також на майно, яке використовувалося в протиправній діяльності накладено арешт. Діяльність конвертцентру повністю локалізовано.
Триває досудове розслідування.
Операція проводилась співробітниками ГУ БКОЗ СБ України спільно з ГСУ СБ України під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*