Четверг , 18 Июль 2019
В Логах
Домой » Новости » Скрипін смачно підловив Шабуніна у прямому ефірі

Скрипін смачно підловив Шабуніна у прямому ефірі

Днями, 30 березня 2017 року, під час прямого ефіру програми «Право на владу» на телеканалі «1+1», серед чисельних перепалок політиків та громадських діячів, дійсно, однією з яскравих стала «дуель» відомого журналіста Романа Скрипіна із не менш відомим «антикорупціонером» Віталієм Шабуніним.
«Я, наприклад, за конструктив. Я хочу жити в країні, в якій буде порядок. Я підтримаю Єгора Соболєва, що ми маємо, як у Норвегії, усі заповнювати декларації. Ще раз підкреслюю, коли ти йдеш на державну службу, вся твоя декларативність має бути відкрита», — наголосив Роман Скрипін.
Звертаючись до Віталія Шабуніна пан Скрипін уточнив, що відкрив його декларацію на його ж сайті, відзначивши натомість, що він сам подає декларацію про доходи до «податкової».
«527190 грн. — дохід від зайняття підприємницькою діяльністю. Тоб-то, боротьба із корупцією — це підприємницька діяльність у Вашій декларації. Порахуйте самі, скільки це виходить на місяць, але — це не пункт №1. Мені дуже не подобається, підтримую Наталію, що Ви не терпите якоїсь іншої точки зору. Ви за кадром почали мені говорити якійсь гадості. Для чого? Окрім Вашої думки є й інші думки, зрозумійте», — відзначив відомий журналіст.
«Демократія полягає в обговоренні. Якщо є критичні ситуації, мені дуже не подобаються пересмикування, коли голосують закон, туди поставивши військових. Це — явне пересмикування, це — явне зловживання. Це — злочинне зловживання», — підкреслив Роман Скрипін, зврертаючись до пана Шабуніна.
«Мені дуже не подобається, коли Ви виводите під парламент «свинку Пепу». Це значить, що у Вас і рильце у пушку в такому випадку. Мені не подобається, що Ви йдете на зустріч із Президентом і говорите, що ті закони дотичні до законів «16 січня». Та я тоді крутив на одному місці ті закони, що я хочу нагадати. Якщо я чимось не вдоволений, то я показав пану Олійнику, який відправляв мене в суд, Ви пам’ятаєте що. Тут треба мати тестикули, розумієте? А не просто актерські здібності і ходити по шоу й розповідати, які Ви кришталево чесні,» — зазначив журналіст.
«У нас країна, ну, в принципі, коли ми подивимося — Ви не є особливі. Розумієте? І брехня в тому, що в Сполучених Штатах неприбуткові організації подають відкриті декларації… Якщо вони неприбуткові — вони звітують про це»,- резюмував Роман Скрипін у відповідь на чисельні закиди пана Шабуніна.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*