Вторник , 17 Сентябрь 2019
В Логах
Домой » Новости » Тимошенко не пропустила АТО-шників на форум з миру та безпеки!
Тимошенко не пропустила АТО-шників на форум з миру та безпеки!

Тимошенко не пропустила АТО-шників на форум з миру та безпеки!

Сьогодні, 30 жовтня, лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко проводить масштабний Національний форум «Нова стратегія миру та безпеки» на НСК «Олімпійський» у Києві, у ході якого повинні обговорюватися основні питання безпеки в Україні та, у першу чергу, врегулювання миру на Сході.

На форумі, на жаль чи на щастя, з 800 запрошених присутні всього 400 осіб. Справжніх бійців АТО на захід зібрати не вдалося – зал був заповнений партійними функціонерами, що не мають відношення ні до АТО, ні до питань безпеки – т.зв. «піджаками».

Так, не зважаючи на пафосну назву форуму, це чергова партійна конференція для «кишенькових» активістів.

Тож де інші бійці АТО, які прагнуть висловити свою позицію лідерці «Батьківщини»?

У кращих традиціях Януковича, на форум їх не пропустив оновлений «беркут» – такі собі «космонавти» – який закрив вхід АТОшникам. Це не дало ані найменшої можливості бойовим побратимам довести Юлії Володимирівні свою точку зору, ґрунтовану на власному досвіді: як саме потрібно врегулювати питання безпеки в Україні.

Тож про яку «нову стратегію безпеки» може йтися у ході «безпекового» форуму Тимошенко? На що лідерка розраховує, уникаючи чути людей, яким справді болить, які пролили не одну краплю крові?

А може лейтмотивом форуму є висловлення ідеї «капітуляції Москві», яка старанно завуальована у патріотичну риторику «Батьківщини»?

Позбутися участі справжніх бійців АТО у форумі означає для Тимошенко спокійно переконувати партійних «шісток» у необхідності відновлення економічно важливих зв’язків з країною-агресором, не зважаючи на її «готовність боротися зі злом у будь-яких проявах».

Реакція на таку позицію Юлії Володимирівни може бути непередбачувана. І масштабніша, ніж лжефорум безпеки.

фото1 фото2 фото3 фото4 фото5 фото6 фото7

 

 

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*