Вторник , 23 Октябрь 2018
В Логах
Домой » В Логах » Трепак повідомив про безпрецедентний тиск на СБУ
Трепак повідомив про безпрецедентний тиск на СБУ

Трепак повідомив про безпрецедентний тиск на СБУ

У вівторок відбулося засідання Антикорупційного комітету Верховної Ради на якому перший заступник Голови СБУ Віктор Трепак повідомив про серйозний тиск на слідчу групу і співробітників СБУ, які розслідують кримінальні провадження щодо колишніх прокурорів Олександра Корнійця та Володимира Шапакіна.

У свою чергу заступник голови СБУ Трепак заявив: «Ми добре знаємо і усвідомлюємо ризики і небезпеки, але у нас було переконання, що так треба робити. Особливості цієї справи змусили нас діяти нестандартно в межах Кримінального процесуального кодексу. У цій справі є протидія розслідуванню і це цілком зрозуміло, але не зовсім чекали потужної протидії, що свідчить про ступінь корумпованості цієї системи».

Трепак визнав, «Ми не очікували такого тиску у справі «діамантових прокурорів». Опір розслідуванню дуже потужний», однак деталі не розголосив, посилаючись на таємницю слідства, і пообіцяв їх оприлюднити після завершення розслідування.

За словами одного з керівників СБУ, співробітники СБУ продовжують документувати зв’язки основних фігурантів у справі. «На сьогоднішній день ми самостійно здатні витримати цю протидію і робимо все, щоб ця справа була в суді», — запевнив Трепак.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*