Среда , 20 Ноябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » У відділенні банку на Одещині знайшли «чорну касу» з 1,3 млн грн для втручання у вибори, — прокуратура. ФОТОрепортаж

У відділенні банку на Одещині знайшли «чорну касу» з 1,3 млн грн для втручання у вибори, — прокуратура. ФОТОрепортаж

В Одеській області правоохоронці виявили факти незаконної організації виборчого процесу на користь однієї з політичних сил. Мережу протиправної діяльності розгорнули на території 5 районів області: Балтського, Подільського, Окнянського, Кодимського і Савранського.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу прокуратури Одеської області.

У відділенні банку на Одещині знайшли чорну касу з 1,3 млн грн для втручання у вибори, - прокуратура 01

«Чорна каса» розташовувалась і працювала в режимному приміщенні одного з відділень «Приватбанку» Подільська — у службовому кабінеті керівника зазначеного відділення. Громадянка з 2011 року обіймає посаду начальника структурного підрозділу банку, ще задовго до переведення банківської установи в статус державної», — йдеться в повідомленні.

Правоохоронці застали ділків під час розподілу 1 млн 300 тис. грн для майбутньої винагороди підконтрольним членам комісій та спостерігачам.

У відділенні банку на Одещині знайшли чорну касу з 1,3 млн грн для втручання у вибори, - прокуратура 02

«Сітка» — це підкуп представників виборчих комісій, які мали гарантувати голосування за кандидата на виборах президента України. Залежно від розміру виборчої дільниці представникам комісій планували платити 2-3 тис. грн.

Під час обшуків правоохоронці вилучили списки з особистими даними виборців, відомостями про імовірні симпатії кандидатам на виборах, записи з розподілом грошей між волонтерами та представниками виборчих комісій. Зафіксували схему контролю за голосуванням через підконтрольних осіб.

У відділенні банку на Одещині знайшли чорну касу з 1,3 млн грн для втручання у вибори, - прокуратура 05
У відділенні банку на Одещині знайшли чорну касу з 1,3 млн грн для втручання у вибори, - прокуратура 06
У відділенні банку на Одещині знайшли чорну касу з 1,3 млн грн для втручання у вибори, - прокуратура 07
У відділенні банку на Одещині знайшли чорну касу з 1,3 млн грн для втручання у вибори, - прокуратура 08

Триває розслідування (ч. 3 ст. 157, ч. 4 ст. 160 КК України). Покарання за порушення виборчого законодавства — до 7 років ув’язнення.

«На тлі заяв кандидата Ю. про вселенський підкуп владою — чергові уроки арифметики «чорної готівки» для її всеукраїнської мережі депутата Д. Цього разу — Одещина», — прокоментував на своїй сторінці у Facebook цей факт Генеральний прокурор Юрій Луценко.

У відділенні банку на Одещині знайшли чорну касу з 1,3 млн грн для втручання у вибори, - прокуратура 09Джерело: https://censor.net.ua/ua/p3118233

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*