Среда , 20 Ноябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » Український завод уклав договір з Росією на поставку ракет-носіїв

Український завод уклав договір з Росією на поставку ракет-носіїв

Дніпровський завод з виробництва ракетно-космічної техніки «Південний машинобудівний завод» підписав договір з країною-агресором на закупівлю 12 ракет-носіїв «Зеніт».

Про це повідомив журналіст Роман Бочкала на своїй сторінці у Facebook.

«А як же санкції? Пояснення, що мовляв ракети потрібні «для досліджень космосу в мирних цілях» – жалюгідна спроба заховатись за трісками колоди. Там, де є Росія, мирних цілей бути не може. Йдеться про експансію агресора в космічному просторі. Зміцнюючи противника, ми самі ж готуємо ґрунт для чергового великого розміну, жертвою якого може стати Україна», – обурився Бочкала.

За інформацією журналіста, завод працює лише один день на тиждень, а рахунки «Південмашу» перебувають під арештом через борги державі у розмірі 40 мільйонів гривень.

Після арешту рахунків, «Південмаш» зголосився на контракти, які нібито мають допомогти піднятися галузі. Давайте придивимося до них. Серед майбутніх партнерів були названі американці. Ось тільки коріння у них 100% російські. S7 Group – це російський холдинг, який включає в себе десять компаній. Серед них S7 Airlines, S7 Tour, Глобус, S7 Ticket, С7 космічні транспортні системи та інші,
– зауважив він.

Бочкала закцентував увагу на ще одній цікавій деталі – заступником заводу є «дехто Сербін, який є чинним співробітником Служби безпеки України». Разом з тим, корупційні схеми, які працюють на підприємстві, ніхто не помічає.

«І це огидно. І це ніхто не бачить? Наприклад, у заводу є полігон величиною в 6 тисяч гектарів. Замість випробувань, на ньому вирощують сільськогосподарські культури. В оренду землю здають. Стандартна схема. Якщо порахувати за ринковими мірками, то це більше 600 тисяч доларів на рік. Де вони? «Південмаш» раніше володів цілим арсеналом унікальних технологій і виробництв і був здатний виробляти кращі в світі ракетні двигуни. Невже все це цікаво тільки Росії?» – дивується журналіст.

https://www.facebook.com/bochkala/posts/1527451957307188

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*