Среда , 17 Июль 2019
В Логах
Домой » В Логах » «Українського прапора на кордоні з РФ не буде! Або Росії доведеться усунути всіх, хто цьому перешкоджатиме», — ватажок бойовиків Ходаковський

«Українського прапора на кордоні з РФ не буде! Або Росії доведеться усунути всіх, хто цьому перешкоджатиме», — ватажок бойовиків Ходаковський

Якщо Кремль спробує примусити бойовиків до визнання верховенства України та відновлення нею контролю над кордоном з РФ, то йому доведеться усунути всіх, хто цьому перешкоджатиме.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив ватажок угруповання «Восток» Олександр Ходаковський на своїй сторінці в соцмережі.
 
«Хочу сказати одне: українського прапора на нашому кордоні з Росією не буде! Або Росії доведеться усунути всіх, хто цьому перешкоджатиме», — написав терорист.
 
Пізніше він додав: «Я б міг не вживати фразу «Росії доведеться усунути ….», а подати думку більш завуальовано, наприклад:»Тим, хто зацікавлений …», але я хочу дати зрозуміти, що якщо в будь-який — прямій, або інший — формі Росія руками наших офіційних осіб спробує спонукати нас до визнання верховенства над нами України, то вона автоматично прирівняє себе в наших очах до тієї самої України, і ми отримаємо моральне право «не прислухатися до порад». Зрозуміло, що під Росією я розумію виключно політичні кола. (…)
Таким чином даю зрозуміти всім «зацікавленим особам», яка буде моя модель поведінки в разі, якщо мої небезпідставні висновки правильні і загроза почне реалізовуватися. Тим самим я попереджаю тих, кому випаде «честь» втілювати в життя згубні для нас постулати «Мінська», що в нашій особі вони зустрінуть опір».

Українського прапора на кордоні з РФ не буде! Або Росії доведеться усунути всіх, хто цьому перешкоджатиме, - ватажок бойовиків Ходаковський 01Українського прапора на кордоні з РФ не буде! Або Росії доведеться усунути всіх, хто цьому перешкоджатиме, - ватажок бойовиків Ходаковський 02

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*