Среда , 20 Ноябрь 2019
В Логах
Домой » АТО » В Луганську водій автобуса защемив дверцятами ногу 18-річної дівчини, протяг її по асфальту та кинув на місці пригоди
В Луганську водій автобуса защемив дверцятами ногу 18-річної дівчини, протяг її по асфальту та кинув на місці пригоди

В Луганську водій автобуса защемив дверцятами ногу 18-річної дівчини, протяг її по асфальту та кинув на місці пригоди

Дівчина зараз в лікарні, де медики намагаються врятувати її ненароджене дитя. Водія затримали працівники ДАІ, але той свою провину заперечує. Відтак, працівники ДАІ шукають свідків пригоди, які могли б прояснити деталі того, що сталося. Цей випадок в Луганську — не перший. Торік літня жінка зачепилася за дверцяти «Газелі» курткою. Водій переїхав її заднім колесом і залишив помирати на зупинці.

Вікторія пришла на зупинку о восьмій тридцять ранку. В цей час тут завжди велелюдно, а маршрутки їдуть одна за одною. Намагалася зайти в автобус останньою з натовпу. Встигла поставити ногу на підніжку.

Люди допомогли їй підвЕстися. В очах потемніло, все довкола пливло, як у тумані. Єдина думка – страх за майбутню дитину. У лікарні її побоювання підтвердилися.

Водій свою провину заперечує. Мовляв, жовтих «Богданів» у Луганську багато, а сам він нічого не чув і не бачив.

Тим часом власник транспортного засобу автобус заховав подалі. З маршруту його зняли. Тож перевірити твердження водія про справну автоматику на дверях експерти зараз не можуть. Шукають також свідків пригоди.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*