Среда , 20 Ноябрь 2019
В Логах
Домой » В Логах » “Відділення від Росії – це ід*отизм”: Організатор бійки з поліцією, лідер “Нацкорпусу” раніше виступив із заявою про РФ

“Відділення від Росії – це ід*отизм”: Організатор бійки з поліцією, лідер “Нацкорпусу” раніше виступив із заявою про РФ

“Відділення від Росії – це ід*отизм”: Організатор бійки з поліцією, лідер “Нацкорпусу” раніше виступив із заявою про РФ
 Лідер так званого “Національного корпусу” Андрій Білецький, члени якого влаштували бійку з поліцією в Черкасах 9 березня, виявився давнім шанувальником Росії.

У Мережі “спливло” скандальне відео з Білецьким, передає Діалог.UA.

У суботу, 9 березня, “Нацкорпус” влаштував бійку з поліцією в центрі Черкас , куди з візитом приїхав президент України Петро Порошенко . В результаті сутичок постраждали 22 співробітники Нацполіції України, 19 потрапили до лікарень.

У Порошенка вже звинуватили в події “проросійських реваншистів-втікачів”. Це цілком може відповідати істині, так як лідер “Нацкорпусу” Білецький виявився давнім шанувальником Росії. Знайшлося відео від 2010 року, де той агітує за конфедерацію (союз держав із загальною зовнішньою політикою, збройними силами та іншим) з Росією.

“Геополітично і расово ми розуміємо, що сепарація (відокремлення, – ред.) від Росії, розділення, є ідіотизмом. Наша ідея – потужна проукраїнська. з центром в Києві конфедерація… Блок безумовно східноєвропейський”, – заявляв Білецький. На його тогочасну думку, Україна повинна була піти на здачу свого суверенітету заради “доступу до російських природних ресурсів”.

Варто зазначити, що український центр “Миротворець” вже приступив до ідентифікації радикалів Білецького, які влаштували бійку в Черкасах. Цей інцидент викликав захват у пропагандистських ЗМІ Росії, дозволивши їм виставити Україну в поганому світлі напередодні виборів. Деякі особи вже впізнані. Так, серед провокаторів виявили такого собі Дмитра Кухарчука з проросійського “Оплоту”.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Порошенка жорстко відреагували на побоїще в Черкасах: “Воювати – на фронт, все інше – провокація”.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*