Вторник , 19 Февраль 2019
В Логах
Домой » Новости » Відомого волонтера призначили радником Голови СБУ
Відомого волонтера призначили радником Голови СБУ

Відомого волонтера призначили радником Голови СБУ

Юрій Тандіт  відтепер опікуватиметься питаннями інформаційної політики та зв’язків з громадськістю у Службі безпеки України як радник голови. Він координуватиме сферу комунікацій української спецслужби з вітчизняними ЗМІ та світовою спільнотою. Як повідомляє пре-центр СБУ.

«Головним завданням на довіреній мені керівником Служби безпеки України ділянці роботи бачу чесне та відкрите інформування про роботу СБУ. Служба оновлюється, змінюється – реальна робота і її результати мають знати люди, щоб відчувати захист і безпеку.

Сподіваюсь, що спілкування з мас-медіа і громадськістю буде взаємно плідним і корисним. Адже ми робимо спільну справу і лише за вашої підтримки подолаємо і зовнішню агресію, і внутрішні загрози», – наголосив Тандіт.

Юрій Тандіт народився 27 грудня 1969 року. Киянин. У мирному житті був конфліктологом. З липня 2014 року, за покликанням серця, зайнявся визволенням заручників на сході країни, є парламентарем Міжвідомчого центру сприяння звільненню заручників, зниклих безвісти при СБУ, Голова Координаційного центру по звільненню заручників при Міністерстві Оборони України. Входить до Громадської Ради з питань оновлення Служби безпеки України.

 

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*