Среда , 17 Июль 2019
В Логах
Домой » Новости » Хавич підставив самого Ахметова, — версія Петра Кобевка
Хавич підставив самого Ахметова, — версія Петра Кобевка

Хавич підставив самого Ахметова, — версія Петра Кобевка

У матеріалі газети «Час», зокрема, йдеться про таке:

«За кілька годин після цього він (Хавич. — ред.). написав з погрозою всім, що все-таки проведе захід у Чернівцях і створить ГО на захист прав національних меншин. Не відкладатиме у довгу шухляду своїх погроз. Ще до Пасхи у Чернівецькій області здійснить задуману і проплачену з Кремля провокаційну акцію.

Аби захиститися, цей федераліст видає себе за журналіста-аналітика ТОВ «Медіа Група Україна». Це є серйозний медіа-холдинг, куди входять телеканал «Україна», молодіжний канал «НЛО TV», «Футбол 1», «Футбол 2», «Донбас», «34 канал», «Сігма» та багато інших телевізійних, радіо, друкованих та Інтернет-медіа. «Медіа Група Україна» ставить перед своїми працівниками високі вимоги дотримання медійних стандартів, керується законами і етичними принципами, здоровим глуздом. І має велику відповідальність перед суспільством.

Невже діяльність Хавича входить у рамки заявлених стандартів цієї фірми? Чи, може, там не знають, чим насправді займається федераліст Олег Хавич у вільні від медіа години?

І насамкінець, хто в «Медіа Група Україна» є складовою фінансово-промислової групи «Систем Кепітел Менеджемент», власником якої є Ринат Ахметов?

То що ж виходить: Ахметов продукує та фінансує федералістів України, які співпрацюють з помічником Путіна Сурковим?! Чи, може, Ахметов нічого не знав досі про це?

Тож нехай тепер знає. І разом з Хавичем несе відповідальність за спробу «розшатування» Буковини».

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*