Вторник , 19 Март 2019
В Логах
Домой » Новости » Як Юра Павленко перетворився з «Хорта» на «Шарікова».
Як Юра Павленко перетворився з «Хорта» на «Шарікова».

Як Юра Павленко перетворився з «Хорта» на «Шарікова».

Судовий процес над колишнім комендантом облдержадміністрації в період «Євромайдану» Юрієм Павленком, якому інкримінують організацію масових заворушень, вже давно втратив інтерес з боку мас-медіа як провладних, так і опозиційних. Це пояснюється відсутністю новизни або інформаційного приводу навколо персони Юрія Хорта. Раніше Павленко, коли відробляв гроші своїх політичних хазяїв, гавкав на всіх, викорінюючи «регіоналів» та люструючи корупціонерів, то його сприймала громадськість як «Хорта» (з етимології слова – «пес»), а тепер він став схожий (за оцінкою його близьких друзів, як то Олена Сташко, та рідних) на персонажа роману відомого класика світової літератури Булгакова «Собаче серце». Бездомний, голодний, нікому не потрібний бродячий Шаріков.

hort2

І коли Борменталь (він же адвокат Палій) дає коментарі, що його підопічний – це найрейтинговіший кандидат в мери Вінниці, то це мінімум викликає сміх. Такі заяви більше схожі на піар-хід, пов’язаний з приверненням уваги громадськості до Хорта. У зв’язку із втратою «народної» довіри.

Одним із підтверджень, що «з Юрою вже щось не те» — це репліка одного з журналістів «Власно.інфо», стало одне з останніх судових засідань.  Хорт зарекомендував себе давно як неврівноважена особа, а тут проявив «найвищий рівень культури». Тиша. Суд іде. Але Юрі тиша ріже слух. Зненацька зривається, набирає слини і плює просто в зал. Мало. Починає гупати по клітці – руками, ногами, головою. Мало. Починає кричати «по-фенє» (це дипломований вчитель історії та права) в перемішку з риторикою революційного запалу ідеологів комунізму Маркса-Єнгельса (в результаті журналістського розслідування нам стало відомо, що їх книги на СІЗО користується у Юри найбільшою популярністю. Таке враження, що влада сама сприяє становленню нового «Леніна» або «Троцького»). Занавіс: актора виводять. Не здивуюсь, якщо скоро він ще й показово в обмороки почне падати чи вени гризти.

hort3

Так страше не те, нехай собі дуріє. Тільки уявляю, правда, з острахом: приймальний день міського голови, приходять до нього «бабусі Малиновського» і кажуть, що нема чим платити, синку, за газ, тарифи високі, а він раз – і в обличчя їм плюне, по столу гупне. Або пригрозить хату спалити, бо Юра Шаріков, екс-Хорт, «народний месник».

hort4

 

 

 

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*