Льотно-тактичні навчання в Білорусі майже не висвітлюються Міноборони росії, тоді як білоруські пропагандисти наввипередки розповідають про важливість цих заходів.

На сайтах російських відомств згадок про навчання, які офіційно тривають у Білорусі вже два тижні, або дуже мало, або взагалі немає. У сухому залишку виходить, що для МО рф навчання настільки неважливі і несуттєві, що про їхнє існування воліють замовчувати.

На думку спостерігачів, ці навчання схожі на російську ІПСО і військову хитрість Міноборони рф, спрямовані на демонстрацію загрози нового можливого вторгнення з території Білорусі в Україну.

Наразі полігони Білорусі використовуються виключно для підготовки російських мобілізованих, яких потім відправляють просто на фронт в Україні.

Розгортання “союзницьких” військ теж пов’язане з необхідністю провести підготовку російських мобілізованих, оскільки в рф немає у достатній кількості інструкторів і навчальних центрів.

Крім того, ще демонстраційне перекидання військ спрямоване для сковування частини сил ЗСУ, вимушених прикривати північний кордон з Білоруссю через загрозу нового вторгнення рф. Експерти підкреслюють, що ознаки реалізації повторного вторгнення в Україну з території Білорусі наразі відсутні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.