Росіян закидали повістками. Примусова прихована мобілізація на війну в Україну, яка раніше обходила найбільші і найзначніші російські міста, дісталася Санкт-Петербурга.

Жителі Пітера почали масово отримувати повістки у військкомат із печаткою: «Явка обов'язкова».

За інформацією Фонтанки, у військкомат запрошують чоловіків віком від 38 до 49 років — з паспортом та військовим квитком.

На початку місяця мешканцям Санкт-Петербурга запропонували вирушити воювати до України у складі «добровольчих батальйонів». Тим, хто підійшов за фізичними параметрами, пообіцяли 300 000 рублів (близько 5 тис. доларів) – 100 000 рублів одразу, а решта – за перебування в зоні бойових дій. Втім, як повідомляла Фонтанка раніше, жителі Санкт-Петербурга виявили слабкий інтерес до відправки на війну.
За словами помічника військового комісара одного з районів, у регіоні активно продовжуються «розмови з чоловіками мобілізаційного віку», але у підсумку результатів немає.

За інформацією розвідки, у компанії «Ростех» заборонили йти у відпустку керівникам та частині співробітників. На деяких підприємствах, які входять до структури «Ростеху», ввели режим перенесення відпустки на невизначений термін для всіх співробітників. Крім того, військово-промислова комісія РФ, яку очолює президент Володимир Путін, планує збільшити військові витрати країни на 600-700 млрд. рублів. Таким чином, у РФ хочуть забезпечити армію технікою для продовження бойових дій в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.