Громадянин України отець Гедеон (в миру Харон Юрій, народився 1960 в м.Одеса), стоїть в авангарді московських попів, але 18 лютого виїхав з України перед повномасштабним вторгненням російських окупантів в Україну.

Він є «настоятелем» малої архітектурної форми – т.зв. «Десятинного монастиря», котру протиправно спорудили на фундаменті Десятинної церкви на території національного заповідника. Всім відомо, що Храм збудований людьми оточення Арбузова. Виявляється, Харон є громадянином країни-агресора, що можна побачити у відкритих джерелах, з копії його закордонного паспорта, виданого Росією.

Дивно, що Отець так швидко покинув Україну, з огляду на його прокльони за спробу відібрати у нього громадянство України, яке він, за інформацією правоохоронних органів, отримав незаконно.

Харон так поспішав виїхати, що залишив в Україні всі свої статки. Після його втечі розслідуванням отримано дані, що отець Гедеон керував Porsche Cayenne, також, в його автопарку декілька Volkswagen Multivan вартістю 1-1,5 млн грн кожен. Харон зумів придбати квартиру на 100 м2 у Дніпровському районі Києва та на 57 м2 – у Софіївській Борщагівці, що свідчить про надмірні статки «служителя Божого».

Як пояснював сам священнослужитель: “Есть у меня что угодно. Это же мое личное дело. Я не спрашиваю, что у вас есть. Зависть – страшная вещь!”

виявилось, що Гедеон Харон має зв’язки і на окупованих територіях, він був в списках засновників проросійської організації «Вірне козацтво», керівник якої, Дмитро Саліванов – діючий співробітник т.зв. “МВД ЛНР”.

Тож очевидно, що «служитель Церкви» готувався до наступу російських окупантів та виїхав за наказом кураторів.

Наврядчи у свідомої частини громадськості залишились питання щодо наслідків відвідування та захисту прав філії РПЦ в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.