Бідна церковна миша, яка, за версією захисту сумнозвісного Паші «Мерседеса», не те щоб на заставу до суду не назбирала за роки кропіткої праці в Лаврських палатах, але і зернятка в роті не тримала – і врешті решт знайшла 33 мільйони гривень.

Одразу нагадаємо, 14 липня 2023 року митрополиту УПЦ МП Павлу суд змінив запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою до 14 серпня або заставу у розмірі понад 33 мільйони гривень.

З квітня митрополит Павло перебував під домашнім арештом. Прокуратура вимагала для церковнослужителя тримання під вартою або заставу у розмірі 60 млн. гривень. Та сторона захисту аргументувала скорочення розміру застави майже у двічі, мовляв у митрополита Павла рухомого та нерухомого майна на таку суму не вистачить. Щоправда, у підрахунках забули врахувати банківські активи клірика та, звісно, сам Mercedes-Benz GLE 350, 2013 року випуску, вартістю у 53 тисячі долларів США.

Тож, знову спробуємо уявити бідного митрополита УПЦ МП, який у самому спідньому понизу потертої ряси щоранку в маршрутці прямує до зупинки Лаврська. Не виходить? Авжеж. Кажуть, легше верблюду пролізти у вушко голки, аніж багатому потрапити до раю.

Подібну картину уявити аж ніяк неможливо, адже в Інтернеті вже є відео з його участю, щоправда зовсім не в церковному амплуа. Мається на увазі те саме відео, на якому скандальний митрополит УПЦ МП Павло (Лебідь) говорив неправду про своє перебування закордоном у жовтні 2022 року. За словами церковника, він проходив лікування у Молдові. Пізніше журналісти встановили, що насправді одіозний церковник відпочивав на елітному курорті у Туреччині у супроводі всієї своєї свити. А точніше, у місті Белек на узбережжі Середземного моря. За номер в готелі «Club Prive By Rixos Belek» митрополит віддав від 450 до 660 тисяч гривень (від 12 до 17 тисяч у доларах).

«Паша Мерседес» неодноразово запевняв вірян, що йому, нібито, нема на що жити, що взагалі коштів у нього немає, а він все віддає прихожанам. Саме ця брехня і стала підгрунтям для чергового цинічного вчинку в дусі Кирила і, певно, по методичці Кисельова – юристи УПЦ МП залучили вірян до збору на заставу для Паші.

Щоб показати всю повноту цинізму ієрархів московського патріархату розслідувачі показали, яким насправді майном володіє колишній намісник Києво-Печерської лаври Лебідь.

Як з’ясували журналісти, з 2016 року митрополиту належить машина Mercedes-Benz Gle 350 2013 року випуску, який, як ми вже сказали, коштував $53 тис. У січні 2022-го він придбав мікроавтобус Mercedes-Benz 220 за приблизно $88 тис. Також митрополита помічали на мерседесі, який коштує від $135 тисяч. Звісно, юридично він йому не належить, але якщо церковний приход вже жертвує на його заставу, то чи не було б по христянськи не віднімати у людей останні копійки, а зкинути з балансу московської частини Лаври зайву автівку.

Та і не нагорищі Паша ночує разом з іншими церковними мишами, а у селі Вороньків на Київщині. Павло Лебідь має там двоповерховий будинок площею 580 кв.м. У 2016 році його виставляли на продаж за $1,3 млн. Це не враховуючи двоповерховий гостьовий будинок площею 170 кв.м. на цій же території.

Тож, виявляється «Паша Мерседес» зовсім не миша, а такий собі добре нагодований щур, який не зміг відмовитись ані від мерседесів, ані чесно намолених у московських кураторів заощаджень. Натомість, дозволивши використати у особистих цілях церковні збори, пожертви від власних прихожан, які могли бути використані на потреби нашої з Вами Перемоги.

… 33 мільйони у гривні – це, на хвилинку, 900 000 американських доларів. А це один комплекс HIMARS з повним пуском, або шість ракет до нього, які вартують $150 000 за штучку, а отже і мінус шість ворожих цілей вартістю десятки ба навіть сотні міліонів, якщо влучно. Скільки ворожої сили можна було знищити маючи 36 легких протитанкових NLAW, вартістю десь по $25 000, рахуйте самі. Та найголовніше, – скільки наших воїнів, героїв, побратимів, друзів, рідних можемо врятувати, давши їм до рук цю зброю, тож думай«те».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.