Незважаючи на те, що весь цивілізований світ відноситься до росії як до держави-терориста, деякі підконтрольні кремлю закордонні медіа продовжують відпрацьовувати отримані «криваві» кошти та  звинувачувати Україну, у нібито махінаціях у вигляді контрабанди, перепродажу, втраті, неналежному використанні озброєння, що постачається нам Європейськими партнерами. Для цього росія використовує широкий спектр інструментів інформаційного впливу – афілійованих до неї “лідерів громадської думки”, експертів, пресу, політиків не лише в рф, а й за її межами.

Ми з вами знаємо, що в даний час відбувається ряд процесів які спростовують брудні фейкові заяви осіб, які нехтують звичайними людськими почуттями та мають за ідола виключно матеріальні блага.  

В Мережі вже давно шириться інформація та трапляються доповіді відповідальних представників Української влади, які беззаперечно спростовують безглузді звинувачення російської політичної еліти. Всі пам’ятають що Україна почала імплементовувати натівську систему обліку і контролю логістики LOGFAS ще у 2019 році, а з травня 2022 Україна  за участі партнерів запровадила механізм моніторингу та контролю поставленої зброї. Крім міжнародних, державних та відомчих механізмів моніторингу використання західної зброї, в Україні також запроваджено і парламентський контроль у цій чутливій сфері.

Крім того, ще в липні 2022 року Заступниця міністра оборони Ганна Маляр доповіла, що в Україні пришвидшили процес впровадження LOGFAS і вже проводиться підготовка військових для використання цієї системи. Впроваджено та використовується модуль інформаційно-аналітичної системи “СОТА” щодо моніторингу постачання Україні озброєння від країн-партнерів. Україна зацікавлена у максимальній прозорості у питаннях постачання західного озброєння, використовує кожну одиницю зброї з розумом, тому що розуміє ціну перемоги!

Західна зброя в руках українських захисників принижує росіян, тому ворог використовує всі можливості для дискредитації ЗСУ та підриву довіри партнерів до України.

Припинення у зв’язку із недовірою постачання озброєння залишається головною метою “брудного” інформаційного фронту, розгорнутого російською федерацією.

Все вищевказане підтверджується успіхами військових ЗСУ, які тільки за останні кілька тижнів звільнили від окупації та взяли під контроль багато населених пунктів, звільнивши їх від загарбників.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.