Багато з тих, хто погоджується на співпрацю з окупантами, або хто виправдовує агресивний напад росії на Україну, почуваються досить впевнено. Вони вважають, що ситуація буде розвиватися так, як і в 2014-му, тобто росія зупиниться там, де її зупинять, але з тих територій, які вона захопила, її вже ніхто не зможе вигнати. І тому досі впевнено брешуть на камери російських пропагандистів, поливають брудом рідну країну і свою армію, бо впевнені в свої безкарності.

Але всі ці люди помиляються. Не цього разу. На відміну від гібридної війни 2014-го, повномасштабна війна зірвала маски і позбавила Україну необхідності підігрівати росії в її бажанні створити псевдо-республіки. Зараз зрозуміло не тільки українцям, а і всьому світові, що всі території, в тому числі ОРДЛО та Крим, були захоплені. І мир в Україні не настане, поки всі ці території не будуть звільнені. 

Тобто не буде заморозки конфлікту. Буде війна до перемоги. Звісно, нашої.

Тому, щоб всі ці зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику.

Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам. Мета створення цієї рубрики лише одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих». 

Дискусій на тему «згоден/не згоден» тут не буде. 2014-й, коли ще можна було сумніватись, минув. Всі ми були у Маріуполі і бачили, що відбувалось. Тому історії про «Азов, який спалив Маріуполь» залиште для рашаТБ.

Отже, якщо ви можете допомогти у ідентифікації людей на фото і відео, що будуть з’являтися у цій рубриці, будемо вдячні. Пишіть на admin@logi.com.ua

Так, ми знаємо про Закон України Про захист персональних даних, до яких відносяться адреса та номер мобільного телефону. Їх ми публікувати не будемо – просто передамо у відповідні органи. Бо чим більше колаборантів ми виявимо зараз, тим простіше буде знову відбудувати нашу країну. 

Отже почнемо!

Харченко Ярослав Валерійович

с. Парневе, вул. Молодіжна, буд. 22

смт. Біловодськ

Пішов поліцаєм на службу російським фашистам у так званий Біловодський «ровд мвд линири». Причетний до злочинів «фільтраційних заходів». Веде активну пропагандистську діяльність.

Тямолова Людмила Іванівна

с. Зориківка, вул. Совєтська, 64

смт. Мілове

Старший інспектор сектору кадрового забезпечення. Зрадила присязі та перейшла на бік свинорилих! Служить рашистам Міловській «прокуратурі линири».

Гриценко Наталя Василівна

Зрадниця. Колаборантка

Зугрес. Донецька область

Перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, у місті Макіївка, через власні переконання та стійкі проросійські погляди перейшла на бік ворога та зайняла посаду журналістки-телеведучої «ГУП днр ТК «Юнион» що входить до складу «Министерства информации днр». На посаді журналіста займається пропагандистською діяльністю. Виправдовує вторгнення окупантів на територію України, не визнає військову агресію рф та окупацію частини територій України.

Посилання на соціальні мережі зрадниці – https://vk.com/glybzhe_nekyda

Мироненко Наталія Едуардівна

смт. Біловодськ, вул. Тросяна, буд. 126

с. Новоолександрівка

Пішла служити свинорилим фашистам у так звану Біловодську «прокуратуру линири». Тільки відбита мамаша може тішитися та гордитися з того, що  її дитині промивають мізки російським фашизмом!

Ковбасенко (Артем’єва) Олена Володимирівна

с. Тягинка, вул. Бериславська, буд.26

Подружка «старости» (бацула антоніни (https://t.me/Zradnyky_Beryslav/1768))! Була поштаркою, потім продавчинею в магазині! Проросійською вже була давно, тому російських убивць зустрічала з хлібом та сіллю! Приймала активну участь у проведенні «референдуму» – формувала склад «комісії» та виборчі списки, агітувала мешканців, облаштовувала «виборчі дільниці», організовувала фінансове забезпечення членів «комісії»! Здійснювала подворовий обхід Тягинки зі сміттєвими баками для «голосування»

Дяченко Михайло Володимирович

смт. Біловодськ, вул. Комсомольська, 1

Уzкомірна чума яка пішла на співпрацю зі свинорилими на посаді «заместителя начальника-врача ветеринарной медицины линири «Станция по  борьбе с болезнями животных Беловодского района». В мережі веде активну пропагандистську дуяльність.

Лісовенко Христина Олександрівна

28.09.1995 р.н.

Полюбляє мати інтимні зв’язки з загарбниками, із-за чого забуває про неповнолінього сина та повністю залишила його на батьків. Проте, займала посаду «керівника відділу зв’язків із громадськістю паливно-енергетичного комплексу Херсонської області».

Беспалова Світлана Володимирівна

Зрадниця. Колаборантка

Донецьк. Донецька область

Перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, у місті Донецьк, погодилась на співпрацю з окупаційною владою, перейшла на бік ворога та на теперішній час обіймає посаду ректора у ДВНЗ «Дон ГУ(Донецкий государственный университет)», який незаконно функціонує на тимчасово окупованих районах Донецької області.

Приймає активну участь у пропагандистських заходах. Виправдовує вторгнення окупантів на територію України, не визнає військову агресію рф та окупацію частини територій України.

Відео із зрадницею можна подивитися  (https://t.me/mininfodnr/2526) ТУТ  (https://vk.com/video-75166498_456287715?list=928906534f8e324a39)  (https://vk.com/video-186145030_456271635?list=2f1866f8de06b252a9)

Чернягова Алла Миколаївна

с. Заповіт

м. Снігурівка

Уродженка с.Заповіт під час окупації зайняла посаду в так званій адміністрації «головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку військово-цивільної адміністрації Снігурівського району».

За цим прізвищем є «Голоси Мирних» (https://civilvoicesmuseum.org/stories/zhahi-taki-buli-i-vden-i-vnochi-nas-bombili)”, де вона розповідає як у неї «була істерика від радості», коли звільнили місто!

А її ймовірна сторінка в «однокласниках» наповнена пропагандою совка та «гражданской вайни на дамбасє»

Дяченко Юлія Вікторівна

Дата народження:  27.11.1988

ТГ. https://t.me/Osobennaya37

https://t.me/@id1330295174

Херсонська обл., м.  Каховка, вул. Кірова, 19 кв. 1

Адмін окупаційного ТГ каналу КГБ.

Праюцює головним спеціалістом відділу пропаганди Каховської ВГА.

https://ok.ru/profile/524078080326

https://ok.ru/profile/586806535830

Шпичка В’ячеслав Павлович

Зрадник. Колаборант

Харцизьк. Донецька область

Перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, у місті Харцизьк, за добровільною згодою та пропозиції представників окупаційної влади зайняла посаду так званого «следователя СО Харцызского ГО МВД днр».

Виправдовує вторгнення окупантів на територію України, не визнає військову агресію рф та окупацію частини територій України.

(https://vk.com/video-186145030_456270062?list=102bc7eb81fa655b70)Посилання на соціальні мережі зрадника

ВК –  https://vk.com/id42632369?from=search

Тріфанов Микола Сергійович

м. Луганськ, пер. Декабристів 4

смт. Біловодськ

Чума давно працювала “прокурором” в окупованому Луганську, а тепер переведений у Біловодськ!

Глухова Олександра Сергіївна

с. Монастирське, вул. Східна, буд. 12

c. Червоний Маяк

Місцева фельдшерка одразу побігла зустрічати російських убивць! Спочатку допомагала, годувала, поїла, захворіла на зоофілію та плазувала перед окупантами, а згодом вибила собі посаду окупаційної «старости»! Втекла на окуповані території, отримала підданство раба московського та узаконила случку зі свинособакою Пак Алєксандром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.