Російська влада доручила «російській залізниці» знайти серед своїх співробітників 10 тисяч добровольців, які готові укласти короткостроковий контракт для участі в бойових діях в Україні.

Документ, у якому йдеться про «квоту на добровольців» для держкорпорацій, опублікував керівник правозахисної організації «Школа призовника» Олексій Табалов. Джерело: Facebook.

За інформацією Табалова, добровольців вербують як мінімум серед співробітників Східно-сибірської залізниці в Іркутській області та Бурятії. На «РЖД» також поклали обов’язок заплатити кожному добровольцю під час укладання контракту 200 тисяч рублів у додаток до такої ж суми від Міноборони. За співробітником зобов’язані на півроку зберегти робоче місце, але без нарахування зарплати. На цей термін укладається і контракт із Міноборони.

Керівництво наказує представникам РЖД провести зі співробітниками «інформаційно-роз’яснювальну роботу» про участь у війні. При цьому наголошується, що розмовляти треба «акуратно, без примусу, але й не відмовляти».

Нагадаємо, у московській області рф посилюється прихована мобілізація. За даними розвідки, виснаження мобілізаційного потенціалу основних «донорів» війни проти України – Бурятії, Туви, республік Кавказу та інших регіонів змушує Кремль активізуватися в так званих «центральних областях».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.