На фоні заяв ГУР МОУ щодо запланованих провокацій російських спецслужб на білоруських об’єктах критичної інфраструктури, сьогодні у ночі сталася пожежа на білоруському Мозирському нафтопереробному заводі.

Про це повідомило провладне білоруське інформагентство “Белта”

“На лінію 101 повідомили про вихід водневмісного газу і дизельної фракції з подальшим факельним горінням на секції-200 комбінованої установки гідрокрекінгу важких нафтових залишків” – зазначають у виданні.

Повідомляється, що установку в експлуатацію не було введено, вона перебуває на стадії пусконалагоджувальних робіт.

Місцеві рятувальники ліквідували пожежу, провели роботи з охолодження та захисту технологічних конструкцій. Постраждалих немає.

За даними рятувальників, технологічний процес підприємства не порушено. Причини пожежі та завдані збитки встановлюються.

З огляду на те, що про інцидент повідомило саме провладне видання, користувачі соцмережах припустили як невдалу провокацію з боку російських спецслужб, так і небажання Лукашенка видавати пожежу на Мозирському заводі за провокацію з боку України.

Нагадаємо, за даними розвідки, на території білорусі заплановано проведення низки терактів – штучно спровокованих техногенних катастроф на об’єктах критичної інфраструктури. Місце проведення імовірних «інцидентів» – території, що межують з кордонами країн ЄС та України.

«Розробкою та реалізацією «проєкту» займаються російські спецслужби. Натомість, білоруський кдб просто поставлений до відома», – зазначають у ГУР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.